در بازدید فرماندار از شرکت تابعه مطرح شد

در بازدید فرماندار از شرکت تابعه مطرح شد

🔴حمایت از شرکت پگاه گیلان در سال تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی
🔹فرماندار شهرستان رشت، خواستار حمایت و همکاری همه جانبه دستگاه‌های اجرایی در راستای حل مشکلات و افزایش ظرفیت تولید در شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان، شد.
🔸به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)،
علی فتح الهی فرماندار شهرستان رشت، در دیدار با مدیرعامل شرکت پگاه گیلان، خواستار همکاری همه جانبه، به‌منظور افزایش سطح سلامت در جامعه، شد.
🔹وی افزود: با شناسایی دامداری‌های شهرستان و حذف واسطه‌ها و بازگرداندن آن‌ها به چرخه تولید، کمک شایانی به افزایش دریافت شیرخام و توسعه تولید در پگاه گیلان، می‌شود.
🔹موسی اسماعیل زاده مدیرعامل پگاه گیلان، ضمن ابراز خرسندی از دیدگاه فرماندارشهرستان رشت درخصوص افزایش سطح تعاملات نیز تصریح کرد: پگاه گیلان همواره از اقدامات سازمان‌ها در راستای بهبود و افزایش سطح سلامت در جامعه، حمایت می‌کند. ایشان به تولید محصولات سلامت محور و محصولات پروبیوتیک در راستای افزایش سلامت مصرف کنندگان اشاره ای داشتند و از اقدامات پگاه گیلان در زمان کرونا هم برای مهمانان توضیحاتی را ارائه نمودند.
🔹اسماعیل زاده افزود: مسئله سلامت و افزایش سرانه مصرف لبنیات در کشور، نیازمند کمک و همکاری تمام سازمان‌های ذیربط بوده که باید در تعامل با یکدیگر، تمرکز خود را به این مسئله، اختصاص دهند.
🔹در ادامه با حضور خانم میر اعلمی معاون برنامه‌ریزی و هیئت همراه، ازخطوط تولید پگاه گیلان نیز، بازدید شد.
#پگاه
#شرکت صنایع_ شیر_ایران