جلسه هم اندیشی و نشست خبری مدیر عامل شرکت پگاه گیلان با حضور ریاست سازمان صنعت،معدن

جلسه هم اندیشی و نشست خبری مدیر عامل شرکت پگاه گیلان با حضور ریاست سازمان صنعت،معدن

روابط عمومی شرکت پگاه گیلان اعلام کرد:

جلسه هم اندیشی و نشست خبری مدیر عامل شرکت پگاه گیلان با حضور ریاست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان با اصحاب رسانه در شرکت پگاه گیلان

در ابتدای این نشست  مهندس اسماعیل زاده مدیر عامل محترم شرکت  ضمن خیر مقدم به دکتر دلق پوش ریاست محترم سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان ،دکتر قلیچی ریاست محترم مرکز آموزش بازرگانی استان و هیئت همراه و اصحاب رسانه  اذعان نمودند،که شرکت  پگاه گیلان یک شرکت سلامت محور بوده و رسالتش تولید محصولات سالم و با کیفیت است. و تلاش داریم برای ارتقای سلامت افراد جامعه ترویج فرهنگ استفاده از غذای سالم را در اولویت کاری خود قرار دهیم. مهندس اسماعیل زاده افزود: در حال حاضر سهم خوبی از فروش محصولات با کیفیت در بازارهای استان داریم. و توسعه صادارات و کسب هر بیشتر بازارهای خارجی را در سال رونق تولید در پیش گرفته ایم.مدیر عامل  شرکت دستیابی به تولید با کیفیت از دیگر اهداف مهم این شرکت اعلام نمودند که برای تحقق آن برنامه ریزی و اقدامات مختلفی را برنامه ریزی نموده ایم.

وی تصریح کرد: خرید شیر از دامداران گیلان از دیگر برنامه های مهم ما در سال جدید خواهد بود.

دکتر دلق پوش ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان هم در این نشست اعلام نمودند: حمایت و توسعه تولیدات صادرات محور موجب رونق تولید استان می شود.وی  همچنین با اشاره به این نشست اذعان نمودند که،بازدید خبرنگاران از واحدهای صنعتی استان موجب می شود که این افراد با توانمندیهای صنعتی استان آشنا شوند.وی افزود: همه آحاد جامعه باید در رفع موانع تولید احساس مسولیت کنند و می خواهیم خبرنگاران جامعه را از فعالیت های صنعتی استان آگاه کنیم تا به گوش همه عموم رسانده شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از واحدهای صنعتی برای مردم استان آشنا نیستند، خاطرنشان کرد: زنجیره تولید مکمل هستند و همه باید خود را موظف به حمایت از تولیدداخلی بدانیم.

رئیس سازمان صمت گیلان افزود: اولویت ما امسال رونق تولید و سرپا نگه داشتن واحد های صنعتی موجود و توسعه آن از مهمترین برنامه های سازمان صمت گیلان است.

وی اضافه کرد: تولیدات دانش بنیان و صادرات محور از اهمیت بالایی برخوردارند و شرکت پگاه گیلان از جمله این شرکتهای موفق است. در ادامه این نشست جلسه پرسش و پاسخ هم برگزار گردید.