بازدید مهندس جعفرزاده نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی

بازدید مهندس جعفرزاده نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی

در ابتدای این بازدید مهندس اسماعیل زاده مدیر عامل محترم شرکت ضمن خیر مقدم به مهمانان محترم اذعان نمودند.که پگاه یک شرکت سلامت محور بوده و رسالتش تولید محصولات سالم وبا کیفیت است.
مهندس اسماعیل زاده اعلام نمودند که متاسفانه در حال حاضر پگاه گیلان با کاهش میزان دریافت شیر خام مواجه می باشد که مجبور به تأمین آن با هزینه های حمل و نقل بالا از استان های همجوار می باشیم.مدیر عامل شرکت با اشاره به مشکل اساسی شیر خام در استان تقاضای حمایت همه جانبه نمایندگان و مسئولان استان را از این محصول استراتژیک را داشتند. ایشان در ادامه سخنان خود به مواردی همچون اخذ کدIR از اداره کل دامپزشکی جهت صدور محصولات لبنی به کشور روسیه و احداث دامداری های صنعتی در چشم انداز ۱۰سال آینده جهت اشتغال زایی اشاره نمودند.
دکتر کوشکی مدیر عامل شرکت کشت و صنعت دامپروری پگاه گیلان با اشاره به ضعیف بودن بحث دامداری و کمبود شیر خام در استان گیلان و دغدغه اصلی مسئولان استان در خصوص بیکاری خواستار حمایت از طرح های دامداری شدند. مهندس بیتا معاون مالی و پشتیبانی شرکت تقاضای پیگیری و حمایت از طرح واگذاری دامداری سفیدرود را به شرکت پگاه گیلان را خواستار شدندکه باعث جبران کمبود شیر خام استان،اشتغال زایی و همچنین ارسال شیرخام به استان های همجوار خواهد شد.
در ادامه این نشست صمیمی مهندس جعفر زاده نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی ایران با بیان اینکه پگاه در استان گیلان برند خوشنام و مورد قبول اذهان عمومی و مردم می باشد،اعلام نمودند که از شرکت هایی که محصولات سالم و سلامت محور و خوب تولیدمی نمایند حمایت می کنیم و پیشنهاداتی جهت توسعه دامپروری شرکت و توسعه و نوسازی دستگاه های شرکت،و حمایت از طرح های توجیهی توسعه ای جهت تولید و اشتغال زایی نیروی انسانی را اعلام نمودند. مهندس جعفر زاده اعلام نمودند که با توجه به وجود بازار رقابتی خوب در کشور روسیه پیشنهاد نمودند که این بازارها را بررسی نموده و درصدد صادرات به کشور روسیه هم باشیم.در پایان ایشان به همیت سازمانی،همدلی و وفاق مدیران و کارکنان شرکت اشاره داشتند که این اتفاقات منجر به خیر و برکت در استان و همچنین اشتغال زایی خواهد گردید.