بازدید مشاور عالی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از پگاه گیلان

بازدید مشاور عالی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از پگاه گیلان

فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی رونمایی شد:
🔴 بازدید مشاور عالی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از پگاه گیلان
🔹مشاور عالی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیر کل استان، از شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان، بازدید کردند.
🔸به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، دکتر فیاض زاهد مشاور عالی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مهندس عباس علیزاده مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ، ضمن بازدید از پروژه توسعه ای محصول جدید پنیر سیاهمزگی پگاه گیلان، با همکاران شرکت، دیدار و گفت‌وگو کردند.
دکتر زاهد در دیدار با مدیرعامل و معاونین و مدیران شرکت پگاه گیلان، تصریح کرد: درتولید محصولات جدید با پسند و ذائقه مردم، بایستی برنامه ریزی مشخص، توجه به کیفیت محصول و طعم، باید اولین الویت شرکت مد نظر قرار گیرد.
🔸دکترزاهد ضمن بازدید از خطوط مختلف تولیدی شرکت از خط تولید در حال احداث محصول جدید پنیر سیاهمزگی نیز بازدید نمود و ضمن تشکر از اقدامات موثر مدیران و کارکنان در راستای تولید محصولات جدید منطبق با نیاز بازار داخلی و خارجی استان،خواستار تسریع در حل مشکلات این شرکت با پتانسیل بالای تولیدی شدند.
🔸مهندس موسی اسماعیل زاده مدیرعامل شرکت پگاه گیلان نیز گزارش عملکرد و دستاوردهای شرکت، را ارائه نمودند.همچنین در خصوص یکی از مشکلات و دغدغه های این شرکت در خصوص تامین شیر خام از داخل استان و هزینه های بالای حمل شیر خام از خارج استان توضیحاتی را ارائه نمودند.
مهندس اسماعیل زاده در خصوص محصول پنیر سیاهمزگی اذعان نمودند که این محصول جدید برای اولین بار به صورت پاستوریزه و با بسته بندی بهداشتی در راستای رسالت حفظ و ارتقای سلامت مصرف کنندگان با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته تولید و به بازار مصرف در اوزان ۲۰۰، ۴۰۰ و ۴۰۰۰گرمی عرضه خواهد شد.
#پگاه
#شرکتصنایع شیر_ایران