بازدید مدیرعامل محترم هلدینگ صنایع غذایی ، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی و مدیرعامل محترم شرکت صنایع شیر ایران از پگاه گیلان

بازدید مدیرعامل محترم هلدینگ صنایع غذایی ، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی و مدیرعامل محترم شرکت صنایع شیر ایران از پگاه گیلان

 

حضور مدیر عامل هلدینگ سرمایه گذاری صبا جهاد در نشست مشترک شرکت های تولیدی و بازارگستر پگاه
مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری به همراه مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران و هیأت همراه ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت پگاه گیلان در نشست تخصصی حوزۀ تولید و بازار این صنعت شرکت نمودند .
به گزارش روابط عمومی شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان روز یکشنبه مورخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ نشست تخصصی حوزه تولید و بازار در شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان برگزار شد .
در ابتدای این مراسم ، آقای اسماعیل زاده مدیر عامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان ضمن عرض خوش آمد گویی به میهمانان محترم ، و عرض تسلیت ایام شهادت ابا عبداله الحسین و یاران با وفایش، گزارش جامعی از شرکت پگاه گیلان و چالش های موجود اعلام نموده و از تلاش مضاعف مدیران ، کارشناسان و همکاران خود در این شرکت برای رسیدن به هدف تولید و تنوع محصولات بیشتر و کسب رتبه بالاتر نسبت به سال گذشته ابراز خرسندی و تشکر ویژه داشتند .
فخراله مولایی مدیر عامل هلدینگ سرمایه گذاری صبا جهاد در این نشست با اشاره به شش دهه تجربه و فعالیت شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) در تولید فرآورده های لبنی سالم و با کیفیت، برای جامعه و مردم تشکر و قدردانی نمودند . ایشان تأکید داشتند این صنعت با بهره برداری از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و قدمت طولانی که حاکی از عظمت این صنعت است ، ضروری است با اهتمام به تولید فرآورده های شیری سلامت بخش ، کاهش قیمت تمام شده و توزیع مناسب به منظور در دسترس قرار گرفتن این فرآورده غذایی برای مصرف کننده نهایی جهت داشتن جامعه ای سالم و پویا می بایست فعالیت مضاعف انجام داد .
مدیر عامل صبا جهاد در این نشست ضمن تشکر از میزبانی و اقدامات ارزشمند مدیر عامل ، اعضای هیأت مدیره و همکاران شرکت پگاه گیلان با اشاره به انتخاب شایسته و صحیح آقای عبداله قدوسی به عنوان مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران که از بدنۀ این صنعت معظم هستند ابراز خرسندی و برای ایشان آرزوی توفیقات روز افزون را از خداوند متعال داشته و حمایت خود را از منشور ده گانه ابلاغی مدیر عامل پگاه اعلام نمودند . در ادامه آقای قدوسی ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی از حضور مدیر عامل محترم هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و دارویی کشور در این نشست ، تأکید بر هماهنگی شرکت های تولیدی با شرکت های بازرگستر پگاه را داشتند .
مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران تأکید داشت شرکت های تحت پوشش پگاه ضمن التزام به رعایت منشور ده گانه ، با برگزاری جلسات مشترک مدیران تولید و بازار موجب رشد و تعالی این صنعت شده و امانت داری سرمایه گذاران و سهامداران را در اولویت کاری خود قرار دهند . بر این اساس شفاف سازی در کار ، تنوع تولید محصولات سالم و با کیفیت را برای دستیابی به اهداف فروش بیشتر تأکید داشتند در پایان این نشست از تعدادی از مدیران نمونه و کارگران برتر توسط دکتر مولایی و مهندس قدوسی با اهداء لوح تقدیر تشکر و قدردانی گردید.