پگاه حامی مدافعان سلامت

اهدای محصول به ارزش بیش از یک میلیارد ریال به کادر درمان کشور
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران چهارشنبه ۲۰ فروردین ، همزمان با ولادت با سعادت امام زمان ( عج ) ، محموله شیر و فرآورده های شیری توسط شرکت صنایع شیر ایران به بیمارستان شهدای یافت آباد اولین سایت پذیرش و درمان کرونا در تهران اهدا گردید .
پیش از این نیز ، محموله ها در فازهای مختلف به بیمارستان فیاض بخش یکی از بزرگترین سایتهای درمانی کرونا واقع در جنوب غرب تهران و سایر استانهای کشور از جمله بیمارستان حضرت علی اصغر ( ع ) شیراز ، بیمارستان ولی عصر ( عج ) قائم شهر ، بیمارستان رازی شهر رشت و اورژانس گیلان ، بیمارستانهای الزهرا و عیسی بن مریم ( ع ) اصفهان و مراکز درمانی استان قزوین ، فارس و آذربایجان غربی اهدا گردید .
ارزش ریالی این بسته های اهدایی که شامل محصولات فرا سودمند از جمله شیر استریل غنی شده با ویتامین D3 می باشد بیش از یک میلیارد ریال برآورد شده است .
این اقدام به دستور مهندس قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران – پگاه در حوزه تحقق رسالت اجتماعی و در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و قدردانی معظم له از ایثارگری های کادر درمان کشور ، همچنین بیانات وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و تشریح اقدامات دولت برای مقابله با بیماری کرونا و حمایت از سنگربانان حوزه سلامت و نیز تدابیر مدیرعامل محترم صندوق بازنشگی کشوری صادر شد و در سایر مراکز درمانی کشور نیز تداوم خواهد داشت .
خانواده صنایع شیر ایران – پگاه از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در جبهه تولید با تمام توان و ظرفیت در کنار کادر درمان ایستادگی و سلامتی را به این فرشتگان زمینی در حوزه درمان اهدا می نماید .

 

 

پگاه حامی مدافعان سلامت؛ اهدای محصول به ارزش بیش از یک میلیاردریال به کادر درمان کشور

پگاه حامی مدافعان سلامت؛ اهدای محصول به ارزش بیش از یک میلیارد ریال به کادر درمان کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یک =