مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام سال 1400 شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان برگزار شد

در مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام پگاه گیلان مطرح شد :
🔴 مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام سال 1400 شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان برگزار شد.
🔸به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران ( پگاه ) ، مجمع عمومی فوق العاده سالانه شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان با دستور جلسه افزایش سرمایه و(سایر موارد مرتبط با مجمع عمومی فوق العاده) ، روز شنبه 18اردیبهشت رأس ساعت 11/00 در سالن اجتماعات شرکت پگاه گیلان ، برگزار شد .
🔹 این مجمع ، با حضور %74/8( هفتاد و چهار و هشت درصد) از سهامداران و اعضای هیئت رئیسه تشکیل شد.
🔸حسین نصیری رئیس مجمع شرکت پگاه گیلان ،ضمن تقدیر و تشکر از اعضای هیئت مدیره و پرسنل و سهامداران از برنامه های آینده در سال 1400 همچون ورود محصولات جدید به بازار و روند رو به رشد صادرات جهت ورود به بازارهای خارجی به سهامدارن توضیحاتی را عنوان نمودند.
🔹در ادامه مجمع اعضای هیئت مدیره و سهامداران پس از بررسی درخواست کنندگان و رأی گیری صورت گرفته، آقای حسین نصیری به نمایندگی از شرکت صنایع شیر ایران به سمت ریاست مجمع،آقای فرزاد کوه نژاد به سمت ناظر مجمع به نمایندگی از شرکت پگاه گلستان و آقای سید اصغر میرزاده به سمت ناظر مجمع به نمایندگی از شرکت پگاه زنجان انتخاب و معرفی شدند. همچنین اعضای مجمع به موسی اسماعیل زاده به عنوان مدیر عامل شرکت وکالت با حق توکیل به غیر جهت انجام ثبت صورتجلسه در اداره ثبت شرکت ها را تفویض نمود.در رأی گیری اعضای هیئت رئیسه با افزایش سرمایه شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی داراییها(طبقه زمین) معادل 68%،از مبلغ 200/000/000/000ریال به مبلغ 336/500/309/000ریال مورد تصویب و موافقت قرار گرفت.
🔹 در پایان اسماعیل زاده در خصوص طرح ها وبرنامه های توسعه ای در سال 1400 و با اهمیت، همچون تولید محصول جدید پنیر سیاهمزگی بعد از نصب تجهیزات خریداری شده در شهریور ماه و تمرکز بیشتر بر روی صادرات با توجه به نوسان بازار داخلی و پایین بودن قیمت سبد محصولات پگاه گیلان توضیحاتی را ارائه نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =